+48 61 224 69 00

Almelo (Holandia)

Bedrijvenpark Twente 341
7602 KL Almelo

+31 (0) 546 561 005
+31 (0) 546 580 370 (Dział planowania)

Pracownicy oddziału Almelo

Bertus Dasselaar

Dyrektor Generalny
+31 (0) 6 5023 7524
a.dasselaar@dasko.nl

Jan Hospers

Kierownik działu planowania
+31 (0) 546 580 370
j.hospers@dasko.nl

Wilbert Manenschijn

Planista
+31 (0) 546 580 370
w.manenschijn@dasko.nl

Meije Smink

Dyrektor Operacyjny
+31 (0) 6 1314 8062
m.smink@dasko.nl

René Sibon

Planista
+31 (0) 546 580 370
r.sibon@dasko.nl

Kai Kogelman

Planista
+31 (0) 546 580 370
k.kogelman@dasko.nl

Oddział Niepruszewo

Niepruszewo, ul. Cisowa 14
64-320 Buk

+48 61 224 69 00
dasko@dasko.com.pl

Dasko Logistics Sp. z o.o.

Zwolle
(Holandia)

Pascalweg 6
8013 RC Zwolle

+31 (0) 38 4672 100

Zwolle (Holandia)

Wietzendorf (Niemcy)

Am Hanfberg 9
29649 Wietzendorf

+49 (0) 5191 9399 0

Wietzendorf (Niemcy)

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z formularza kontaktowego w celu zadania pytania. Uzyskasz od nas odpowiedź w możliwie najkrótszym czasie!

Do not check: