+48 61 224 69 00

Zwolle (Holandia)

Pascalweg 6
8013 RC Zwolle

+31 (0) 38 4672 100

Pracownicy oddziału Zwolle

Bertus Dasselaar

Algemeen Directeur
+31 (0) 6 50 23 75 24
a.dasselaar@dasko.nl

Dennis Elders

Kierownik działu planowania
+31 (0) 38 4672 100
d.elders@dasko.nl

Mart Dasselaar

Planista
+31 (0) 38 4672 100
m.dasselaar@dasko.nl

Meije Smink

Dyrektor Operacyjny
+31 (0) 6 1314 8062
m.smink@dasko.nl

Matthijs van der Wiel

Planista
+31 (0) 38 4672 100
m.vanderwiel@dasko.nl

Patricia Pool

Administracja
+31 (0) 38 4672 100
p.pool@dasko.nl

Oddział Niepruszewo

Niepruszewo, ul. Cisowa 14
64-320 Buk

+48 61 224 69 00
dasko@dasko.com.pl

Dasko Logistics Sp. z o.o.

Almelo
(Holandia)

Bedrijvenpark Twente 341
7602 KL Almelo

+31 (0) 546 561 005

Almelo (Holandia)

Wietzendorf (Niemcy)

Am Hanfberg 9
29649 Wietzendorf

+49 (0) 5191 9399 0

Wietzendorf (Niemcy)

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z formularza kontaktowego w celu zadania pytania. Uzyskasz od nas odpowiedź w możliwie najkrótszym czasie!

Do not check: