+48 61 224 69 00

Mroźnia w Wietzendorf

W Wietzendorf oferujemy Państwu możliwość skorzystania z naszej chłodni do produktów chłodzonych/mrożonych. Dysponujemy ponad 6000 miejscami na palety, na których możemy składować Państwa produkt w idealnych warunkach.

Najważniejsze kategorie produktów głęboko mrożonych z łącznie 100 różnych rodzajów, które znajdują się w chłodni do produktów chłodzonych/mrożonych, to ryby, bułki i warzywa.

Jakich produktów głęboko mrożonych by Państwo nie oferowali, zawsze bardzo elastycznie dostosujemy się do Państwa specyficznych życzeń. Od bardzo krótkiego magazynowania do bardzo długiego - w Wietzendorf wszystko jest możliwe. Do możliwości tych należy nawet pakowanie i przepakowywanie produktów. W ten sposób produkty mogą być dostarczane we właściwy sposób do centrów dystrybucji.

“Ważne dla naszych klientów są także możliwości przeładunku kompletacyjnego - cross-dockingu umożliwiające bezpośrednie dostawy do centrów dystrybucji.” mówi Benjamin Bontjes, szef magazynu chłodni do produktów chłodzonych/mrożonych.

Inną ogromną zaletą spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Dasko GmbH jest strategiczne położenie przy A7 w trójkącie Hamburg-Brema-Hanower.